Арнолд Шварценегер ще участва в нов екшън комедиен сериал на „Нетфликс“ за двама тайни агенти на ЦРУ. „Fubar“* е първият сериал с участието на актьора от „Терминатор“. Премиерата ще бъде в края на май, отбелязва „Варайъти“.
Шварценегер ще влезе в ролята на баща, чийто живот се преобръща, когато разбира, че дъщеря му всъщност му е колежка – и двамата тайно един от друг работят за ЦРУ. Взаимоотношенията им, построени върху дълги години лъжи, ще преминат през изпитание, когато двамата ще трябва да си партнират за мисия.
Историята е разказана в осем епизода и придружена от щедро количество експлозии, бързи преследвания с автомобили и други екшън клишета. Сериалът изследва с голяма доза хумор семейната динамика между баща и дъщеря, гласи синопсисът на продукцията.
Основните роли в сериала са поверени на Моника Барбаро, Джей Барукел, Милън Картър, Габриел Луна и други.
Шварценегер е в екипа и като изпълнителен продуцент. Създател и шоурънър на „Fubar“ е Ник Сантора, продуцент на сериалите „Бягство от затвора“ и „Скорпион“. Сериалът се осъществява по поръчка на „Skydance Television“.
„Каквото и да направя, хората винаги ме питат кога ще направя още една голяма екшън комедия като „Истински лъжи“. Ами, ето я – написа Шварценегер в социалните мрежи. – „Fubar“ ще ви срита задниците и ще ви разсмее и не само за два часа. Получавате цял сезон.“
Премиерата на „Fubar“ е на 25 май.
* Fubar – военен жаргонен термин със смисъла на „обречен на провал“; абревиатура от Fucked/Fouled Up Beyond All Recognition (прецакан до неузнаваемост).
За да бъдем още по-добри...
За да бъдем още по-добри и да продължим да бъдем независима медия, не можем да го направим без вас - подкрепете „Площад Славейков“!
Банковата ни сметка (в лева/BGN) С карта през ePay.bg
Площад Славейков ЕООД
IBAN: BG98UBBS80021093830440
BIC: UBBSBGSF
Банка: ОББ
Основание: Дарение