Софийска филхармония МЕГАБОРД

В „Площад Славейков“ пишат хора, а не изкуствен интелект.

И „Ролинг Стоунс“ срещу Тръмп, ползвал техни песни за агитация

Адел и Стивън Тайлър също забраниха да надъхва електората си с техните гласове

Доналд Тръмп, запален музикален фен, използва парчета на „Ролинг Стоунс“ по време на агитационните си срещи от месеци. - И „Ролинг Стоунс“ срещу Тръмп, ползвал техни песни за агитация

Доналд Тръмп, запален музикален фен, използва парчета на „Ролинг Стоунс“ по време на агитационните си срещи от месеци.

И „Ролинг Стоунс“ поискаха от Доналд Тръмп да спре да използва музиката им в събитията от предизборната си кампания. В изявление в сряда рок бандата посочва, че никога не е било давано позволение политикът да пуска техните песни и изискват тази практика да спре незабавно, пише „Гардиън“.

От щаба на Тръмп, който все по-вероятно ще е номинацията на републиканците за президент на Съединените щати, все още не са коментирали казуса.

Доналд Тръмп, запален музикален фен, използва парчета на „Ролинг Стоунс“ по време на агитационните си срещи от месеци – като част от разнообразен саундтрак, в който влизат още песни на Елтън Джон, оперни арии и класическа рокмузика. You Can’t Always Get What You Want на „Стоунс“ от 1969-а често присъства на събитията му, а във вторник вечер той откри със Start Me Up срещата си с избиратели.

До момента Адел и фронтменът на „Аеросмит“ Стивън Тайлър поискаха кандидатът за президент да спре да ползва музиката им за надъхване на електората си. Нийл Йънг също прояви претенции за своята Rockin’in the Free World.

За да бъдем още по-добри...

За да бъдем още по-добри и да продължим да бъдем независима медия, не можем да го направим без вас - подкрепете „Площад Славейков“!

Банковата ни сметка (в лева/BGN)     С карта през ePay.bg

ДС