Софийска филхармония МЕГАБОРД

Този текст е публикуван преди повече от 3 години

Измамени с Колин Фарел и Никол Кидман (видео)

София Копола се завръща по-мрачна отвсякога с римейк на класически трилър от 1971-а

Новият „Измамените“ изглежда поредна силна роля за Колин Фарел. - Измамени с Колин Фарел и Никол Кидман (видео)

Новият „Измамените“ изглежда поредна силна роля за Колин Фарел.

София Копола се завръща по кината тази година с римейк на трилъра от 1971 г. „Измамените“. Носителката на Оскар режисьорка, позната с „Изгубени в превода“ и „Обречени да умрат“, е събрала и впечатляващ актьорски състав, който да пресъздаде историята от XIX в. за прелъстяване и предателство – а трейлърът подсказва, че Копола е по-мрачна отвсякога, пише „Гардиън“.

Колин Фарел е в ролята на Джон, ранен войник, приютен в уединено девическо училище, чиято директорка е Марта (Никол Кидман). Въпреки че присъствието му е първоначално е приветствано, нещата приемат рязък обрат. Във филма играят още Ел Фанинг и Кирстен Дънст. И двете са работили с Копола и преди – Фанинг в „Някъде“, а Дънст в „Мария Антоанета“ и „Обречени да умрат“.

В оригиналния филм, базиран на готическия роман на Томас Кълинан, Клинт Истууд се превъплъщава в Джон.

Новият „Измамените“ изглежда пореден силен ход за Фарел, който в момента изживява своебразен ренесанс в кариерата си след номинацията си за „Златен глобус“ в „Омарът“ и ролята в хитовия „Фантастични животни и къде да ги намерим“ от вселената на Хари Потър. Предстои и той отново да се събере с Кидман и режисьора на „Омарът“ Йоргос Лантимос за психологическия трилър The Killing of a Sacred Deer („Убийството на свещен eлен“).

Кидман също е в разгара на бляскаво завръщане. Тя е номинирана за Оскар за ролята си в „Лъв: Стъпки към дома“, има и водещо участие в сериала на НВО „Големите малки лъжи“ и в предстоящ римейк на френската комедия „Недосегаемите“, където ще си партнира с Брайън Кранстън и Кевин Харт.

ВАКЛУШ 1

Ако не минава и ден, без да ни отворите...

Ако не минава и седмица, без да потърсите „Площад Славейков“ и смятате работата ни за ценна - за вас лично, за културата и за всички нас като общество, подкрепете ни, за да можем да продължим да я вършим. Като независима от никого медия, ние разчитаме само на финансовото съучастие на читатели и рекламодатели.

Банковата ни сметка (в лева/BGN)     С карта през ePay.bg

Bookshop 728×90

Този сайт използва „бисквитки“ с цел анализиране на трафика и измерване на рекламите.

Разбрах