Какво да гледаме по телевизията около Нова година?

Някои от най-интересните филми и концерти на малкия екран на 30 и 31 декември 2018-а и на 1 януари 2019-а

Снимка: Емил Л. Георгиев/Площад Славейков - Какво да гледаме по телевизията около Нова година?

Снимка: Емил Л. Георгиев/Площад Славейков

31 декември

БНТ 1

17,15 ч. – „Двойникът”, комедия, режисьор Николай Волев, по сценарий на Братя Мормареви, в ролите: Тодор Колев, Йорданка Кузманова, Павел Поппандов, Георги Русев, Надя Тодорова, Анета Сотирова, Георги Мамалев

19,15 ч. – „Суматоха в 7/8” с участието на Николина Чакърдъкова, Янка Рупкина, Венци Такев, оркестрите „Златни струни“ и „Канарите“, танцов колектив „Вангелов“, духов оркестър „Закс“, актьорите Йоана Иванова, Даниел Найденов, Стефан Маринов и Филип Дочев

20,30 ч. – „Стани богат”, празнично издание с участието на водещите на БНТ

22 ч. – „Сцена под звездите”, предаване на живо от концерта на пл. „Княз Александър І Батенберг”

БНТ 2

22 ч. – „В търсене на Новата година”, фолклорни изпълнения от всички етнографски области на страната

23,10 ч . – „Наздравица от песни”, фолклорни изпълнения

БНТ 3

12,15 ч. – Документален филм за турнето на „Ролинг Стоунс” в Латинска Америка

19,30 ч. – „50 години Щурците”, юбилеен спектакъл

23,45 ч. – Концерт на Стинг в зала „Олимпия”, Париж

Би Ти Ви

12,30 ч. – „Без инструкции”, комедия, драма, режисьор Еухенио Дербес, в ролите: Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта

15 ч. – „Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата”, фентъзи, семеен, режисьор Тор Фройдентал, актьори: Логан Лерман, Александра Дадарио, Дъглас Смит

17 ч. – „Десет ярда”, режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Брус Уилис, Матю Пери,Аманда Пийт, Кевин Полак, Наташа Хенстрич

Нова

9,30 ч. – „Уилоу”, драма, фентъзи, режисьор Рон Хауърд, в ролите: Вал Килмър, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли, Уоруик Дейвис

12,30 ч. – „Наполеон”, семеен, режисьор Марио Андреакио

14,10 – „Баща – мечта”, комедия, режисьор Денис Дюган, в ролите: Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър

16 ч. – „Герой”, екшън, режисьор Жан Иму, в ролите Джет Ли, Тони Лунг Чу-Уай, Маги Чунг Ман-Юк, Жан Зъи, Чен Дао Минг, Дони Йен

22 ч. – Цирк дю Солей: Аватар

0 ч. – Концерт на Бруно Марс в Театър „Аполо”

НВО

7 ч. – „Мечо Пух”, анимация, режисьори Стивън Джон Андерсън, Дон Хол

8,50 ч. – „Гуфи”, анимация, режисьор Кевин Лима

10,10 ч. – „Лабиринтът: Последният кандидат”, екшън, фантастика, режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито

12,35 ч. – „Зайчето Питър”, семейна комедия, режисьор Уил Глък, в ролите: Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл

14,10 ч. – „Всички мои мъже”, романтична комедия, режисьор Хали Майърс-Шайър, в ролите: Рийз Уидърспун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки

15,45 ч. – „Формата на водата”, романтична драма, режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Сали Хокинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър

17,50 ч. – „Лоши момчета 2”, екшън, крими, режисьор Майкъл Бей, в ролите: Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър

20,15 ч. – „Жената-чудо”, екшън, фентъзи, режисьор Пати Дженкинс, в ролите: Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис

22,35 ч. – „Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта”, фентъзи, режисьор Зак Снайдър, в ролите: Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн

НВО 2

7 ч. – „Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии”, фентъзи, драма, режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн

8,55 ч. – „Потомците”, драма, режисьор Александър Пейн, в ролите: Джордж Клуни, Амара Милър, Шайлин Удли, Бо Бриджис, Майкъл Онткийн

10,45 ч. – „Всички на сърф”, анимационен, режисьор Крис Бък и Аш Бренън

12,10 ч. – „Дежавю”, фантастичен екшън, режисьор Тони Скот, в ролите: Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг

14,15 ч. – „Убийство в Ориент експрес”, детективска драма, режисьор Кенет Брана, в ролите: Кенет Брана, Пенелопе Крус, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп

16,10 ч. – „На ръба на утрешния ден”, научна фантастика, режисьор Дъг Лаймън, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър

18 ч. – „Конг: Островът на черепа”, екшън, фентъзи, режисьор Джордън Войт-Робъртс, в ролите: Том Хидълстън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман

22 ч. – „Спасители на плажа”, крими, екшън, режисьор Сет Гордън, в ролите: Дуейн Джонсън, Зак Ефрон, Прианка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах

НВО3

14,20 ч. – „Тайната на Коко”, анимационен, режисьор Лий Ънкрич

16,05 ч. – „Как да бъдеш латино любовник”, комедия, режисьор Кен Марино, в ролите: Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел

18 ч. – „Хюстън, имаме проблем!”, документален, режисьор Жига Вирц

19,30 ч. – „Възвишение”, историческа драма, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов

Синемакс

8,35 ч. – „Голямото пътуване”, комедия, режисьор Тод Филипс, в ролите: Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс

10,05 ч. – „Приключенията на барон Мюнхаузен”, фентъзи, режисьор Тери Гилиъм, в ролите: Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман

12,10 ч. – „Самопризнанията на един опасен ум”, шпионска комедия, режисьор Джордж Клуни, в ролите: Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер

14,05 ч. – „Старски и Хъч”, драма, режисьор Тод Филипс, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон

15,45 ч. – „Обир със стил”, криминална комедия, режисьор Зак Браф, в ролите: Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг

17,20 ч. – „Голямото пътуване”, комедия, режисьор Тод Филипс, в ролите: Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс

18,55 ч. – „Добрият Уил Хънтинг”, драма, режисьор Гюс Ван Сант, в ролите: Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър

21 ч. – „Майка!”, психологически хорър, режисьор Дарън Аронофски, в ролите: Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън

Предишна страница 1 2 3Следваща страница

OPERA OPEN