Какво да гледаме по телевизията около Нова година?

Някои от най-интересните филми и концерти на малкия екран на 30 и 31 декември 2018-а и на 1 януари 2019-а

Снимка: Емил Л. Георгиев/Площад Славейков - Какво да гледаме по телевизията около Нова година?

Снимка: Емил Л. Георгиев/Площад Славейков

1 януари

БНТ 1

12,15 ч. – Празничен концерт на Виенската филхармония

18,30 ч. – Концерт „Магията на танца”, предаване на живо от зала 1 на НДК

Би Ти Ви

9,40 ч. – „Елизабеттаун”, комедия, романтичен, режисьор Камерън Кроу, в ролите: Орландо Блум, Кирстен Дънст, Сюзан Сарандън, Джесика Бийл, Алек Болдуин, Джед Рийс, Брус Макгил, Джуди Гриър

12,30 ч. – „Бяла Коледа” – концерт, посветен на 50 години от създаването на „Тоника“

14,30 ч. – „Зимна приказка в Ню Йорк”, фентъзи, романтичен, режисьор Акива Голдсман, в ролите Колин Фарел, Мат Бомър, Луси Грифитс, Майкъл Крейн, Кевин Кориган, Уилям Хърт

16,50 ч. – „Определено, може би”, комедия, романтичен, режисьор Адам Брукс, в ролите: Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс, Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю Мейсън

20 ч. – „Великият Гетсби”, драма, романтичен, режисьор Баз Лурман, в ролите: Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк

22,40 ч. – „Още малко”, концерт на Орлин Павлов в зала 1 на НДК

Нова

9 ч. – „Добрият динозавър”, анимационен, режисьор Питър Сон

17 ч. – „Любовно кроше”, комедия, режисьор Джоел Хопкинс, в ролите: Ема Томпсън, Пиърс Броснан, Селия Имри, Тимъти Спол

20 ч. – „Падингтън 2”, анимационен, режисьор Пол Кинг, в ролите: Хю Грант, Брендън Глийсън, Сали Хокинс

23 ч. – Концерт на Майкъл Бубле

НВО

7 ч. – „Осем герои”, приключенска драма, режисьор Франк Маршал, в ролите: Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет

9 ч. – „Тайната на Коко”, анимационен, режисьор Лий Ънкрич

10,45 ч. – „Париж може да почака”, романтична комедия, режисьор Елинор Копола, в ролите: Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре

12,15 ч. – „Между шамарите”, комедия, режисьор Ричи Кийн, в ролите: Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис

14,20 ч. – „Фантастични животни и къде да ги намерим”, фентъзи, режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър

16,30 ч. – „Аватар”, екшън, фантастика, режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес

19,10 ч. – „Геобуря”, екшън, фантастика, режисьор Дийн Девлин, в ролите: Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву

21 ч. – „Черната пантера”, екшън, фентъзи, режисьор Райън Куглър, в ролите: Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионго, Данай Гурира, Мартин Фрийман

НВО2

9,20 ч. – „Необичайният живот на Тимъти Грийн”, драма, режисьор Питър Хеджис, в ролите: Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст

11,05 ч. – „Храбро сърце”, анимационен, режисьори Марк Андрюс, Бренда Чапман

13,55 ч. – „Просто Райт”, романтична комедия, режисьор Санаа Хамри, в ролите: Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад

15,40 ч. – „LEGO Нинджаго: Филмът”, анимационен, режисьори Чарли Бийн, Пол Фишър, Боб Логан

17,25 ч. – „Категория 5”, екшън, крими, режисьор Роб Коен, в ролите: Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона

20 ч. – „Сбогом, Кристофър Робин”, биографична драма, режисьор Саймън Къртис, в ролите: Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър

21,50 ч. – „Ох, на мама!”, екшън, комедия, режисьор Джонатан Ливайн, в ролите: Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс

23,20 ч. – „Носталгия”, драма, режисьор Марк Пелингтън, в ролите: Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн

НВО3

14,10 ч. – „Правилата на дома”, драма, режисьор Ласе Халстрьом, в ролите: Тоби Магуайър, Чарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн

16,45 ч. – „Джаспър Джоунс”, драма, мистерия, режисьор Рейчъл Пъркинс, в ролите: Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл

18,25 ч. – „Пазителите на Галактиката”, фантастика, режисьор Джеймс Гън, в ролите: Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър

Синемакс

7 ч. – „Парцален съюз”, комедийна драма, режисьор Михаил Мистецкий, в ролите: Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина

8,40 ч. – „2024”, психотрилър, реж. Ричард Манди, в ролите: Андрю Кинслър

10,15 ч. – „Внимателен подход”, драма, режисьор Арилд Андресен, в ролите: Кристофер Йонер, Марлон Морено, Кристофер Бех, Патриша Кастанеда, Амалия Сантамария

12 ч. – „На второ място”, късометражна комедия, режисьор Алиса МакЛеланд, в ролите: Карина Бано, Рейчъл Бано, Люси Бел, Томас Кембъл, Мирко Грилини

12,25 ч. – „Песента на езерото Суей”, драма, режисьор Ари Голд, в ролите: Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня

14 ч. – „Ако бях мъж…”, комедия, режисьор Одри Дана, в ролите: Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи

15,40 ч. – „Замъкът „Грипсхолм”, драма, режисьор Ксавиер Колер, в ролите: Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели

17,25 ч. – „Ловци на духове”, комедия, режисьор Айвън Райтман, в ролите: Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис

19,10 ч. – „Ловци на духове 2“, късометражна комедия, режисьор Айвън Райтман, в ролите: Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис

21 ч. – „Професор Марстън и Жените чудо”, биографична драма, режисьор Анджела Робинсън, в ролите: Люк Евънс, Ребека Хол, Бела Хийткоут, Кони Бритън, Джей Джей Фийлд

Предишна страница 1 2 3

Bookshop 728×90