Как изглежда Кенет Брана като Еркюл Поаро? И ще успее ли да разкрие убийството в „Ориент Експрес“, в което са замесени Джони Деп, Джуди Денч, Мишел Пфайфър, Дейзи Ридли и Пенелопе Круз? „Ентертеймънт уийкли“ публикува галерия със снимки от снимачната площадка на филма по една от най-известните мистерии на Агата Кристи.
Режисьор на „Убийство в Ориент Експрес“ е Кенет Брана – той влиза и в главната роля, на детектива Поаро. Романът на Кристи от 1934-а е филмиран и преди – през 1974 г. Албърт Фини разследваше смъртта на богат американец в прочутия влак.
В новата адаптация жертвата, Самуел Рачет, е Джони Деп. Джуди Денч пък ще влезе в ролята на принцеса Наталия Драгомироф. Дейзи Ридли се превъплъщава в Мери Дебнъм, гувернантка от работническата класа, която е влюбена в полковник Арбътнот, изигран от Лесли Одъм Джуниър. Мис Грета Олсън е Пенелопе Круз, а Пфайфър облича роклята на мисис Хъбърд.
Премиерата на „Убийство в Ориент Експрес“ е насрочена за ноември 2017 г. А докато чакаме – предлагаме ви поглед към снимачната площадка.
За да бъдем още по-добри...
За да бъдем още по-добри и да продължим да бъдем независима медия, не можем да го направим без вас - подкрепете „Площад Славейков“!
Банковата ни сметка (в лева/BGN) С карта през ePay.bg
Площад Славейков ЕООД
IBAN: BG98UBBS80021093830440
BIC: UBBSBGSF
Банка: ОББ
Основание: Дарение