Вин Дизел „си умира“ да участва в мюзикъл, а защо не и по „Бързи и яростни“, сподели актьорът в Шоуто на Кели Кларксън. Откровенията му са покрай „Бързи и яростни 9“ – последният филм от касовата поредица излезе преди дни на американските екрани и бързо се превърна в продукцията с най-добър старт от началото на пандемията. След девет филма и един спиноф, феновете на „Бързи и яростни“ споделят различни предположения накъде би поел франчайзът в бъдеще, но Дизел изненадващо излезе с „идея“.
На въпрос на тв водещата Кели Кларксън дали би се съгласил да участва в мюзикъл по „Бързи и яростни“, Вин Дизел отговори така:
„Умирам си да направя мюзикъл, мечтая за това цял живот. Да, бих. Бях на косъм да участвам в „Момчета и кукли“ на Стивън Спилбърг, но в крайна сметка не го направихме, но си умирам да участвам в мюзикъл“.
Актьорът трябвало да влезе в ролята на Нейтън Детройт, персонажа, въплътен от Франк Синатра в мюзикъла от 1955 г. През 2019 г. стана ясно, че продукцията ще има римейк, но Спилбърг не е замесен – режисьорът е зает с друг мюзикъл, в момента работи по адаптация на „Уестсайдска история“, който трябва да тръгне по кината през есента на 2021 г.
Запитан коя роля би поискал в мюзикъл, Дизел отговори, че много би искал да се завърне в образа на Детройт. Актьорът сподели, че страстта му към мюзикълите идва от баба му, която ги обожавала. Дизел опитва силите си и на попсцената – през 2020 г. излезе дебютният му сингъл „Feel Like I Do“.
За да бъдем още по-добри...
За да бъдем още по-добри и да продължим да бъдем независима медия, не можем да го направим без вас - подкрепете „Площад Славейков“!
Банковата ни сметка (в лева/BGN) С карта през ePay.bg
Площад Славейков ЕООД
IBAN: BG98UBBS80021093830440
BIC: UBBSBGSF
Банка: ОББ
Основание: Дарение